Viso skelbimų: 1372 | Šiandien: 36

IEŠKOME DARBUOTOJŲ GREITO MAISTO RESTORANE

1500.00 €
Publikavimo data: 2022-06-14
  • Vieta: Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lithuania

Skelbimo iškelimas (galioja 30 dienų): Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų nsk11 189, žinutės kaina 0,50 Eur
❗️IEŠKOME DARBUOTOJŲ GREITO MAISTO RESTORANE ❗️
Ieškome darbuotojų dirbti naujai atsidarančiame greito maisto restorane.
✅️Darbo pobūdis:
Greito maisto ruošimas, mandagus klientų aptarnavimas ir bendravimas, darbas su kasos aparatu, tvarkos, švaros ir higienos palaikymas darbo vietoje.
✅️Reikalavimai
Sąžiningumas, atsakingumas, mandagumas, darbštumas, pozityvumas, mokėjimas dirbti komandoje, bei noras mokytis ir tobulėti. Darbo patirtį vertinsime, tačiau ir suteikiame galimybę įsidarbinti be patirties.
✅️Mes Jums siūlome:
Pamaininį darbo grafiką ( 3 darbo, 3 išeiginės) , darbas nuo 11-23 val. Motyvuojantį bei laiku mokama atlyginimą nuo 760-1000 eu. Į rankas, atsižvelgiant į darbo patirtį, plius priedai prie atlyginimo.
Darbo vieta: Panevėžio miestas
Dėl darbo kreiptis telefonu: 868664204
Cv galite siųsti el. Paštu : Restoranasamazone@gmail.com
Su atrinktais kandidatais susisieksime.
Paštas: restoranasamazone@gmail.com
Įvertinti
Ivertinimas 0 balsų

Susisiekti su skelbėju Dalintis

Susiję skelbimai

  • Pi Network - darbas telefone su krypto valiuta
    Pi Network - darbas telefone su krypto valiuta
    1.00 €
    Siūlo darbą Vilnius (Vilniaus apskritis) 2024-04-20
    Pi valiuta - pirmoji skaitmeninė valiuta, kurią galite kasti savo telefone. Su Pi Network tą daryti galės VISI NORINTYS! Norėdami pradėti, spustelkite šią nuorodą https://minepi.com/cybergates79 ir naudokite vartotojo vardą (cybergates79) kaip pakvie...
  • apsaugos darbuotojas(a)
    apsaugos darbuotojas(a)
    1050.00 €
    Siūlo darbą Taurage (Tauragės apskritis) 2024-04-19
    Ieškome apsaugos darbuotojų Galimybė dirbti turintiems negalią Dirbama slenkančiu pamaininiu grafiku Suteikiamos visos socialinės garantijos Laiku mokamą darbo užmokestį Darbuotojai reguliariai leidžiami atostogų Visas reikalingos darbo priemones
    1050.00 €
    Siūlo darbą Klaipėda (Klaipėdos apskritis) 2024-04-16